Klubbens Kontaktpersoner

Vill du komma i kontakt med styrelsen, kommittéledare , vår Pro eller någon annan på klubben så hittar du kontaktuppgifter här.

Administration

Reception

Kansli
Skicka Mejl

info@uddevallagk.se

Ekonomi

Ditte Ask

Administration / Kassör
Skicka Mejl

ekonomi@uddevallagk.se

PRO / TRÄNARE

Golf Pro

Jessica Karlsson
Skicka Mejl

jessakarlsson@hotmail.com

Styrelse

Kenneth Ivarsson

Ordförande
Skicka Mejl

ordforande@uddevallagk.se

Styrelse

Anders Håkansson

Vice ordförande
Skicka Mejl

anders@sblommor.se

Styrelse

Gunilla Bodén Olsson

Ledamot
Skicka Mejl

gunillabo@hotmail.com

Styrelse

Maud Carlsson

Ledamot
Skicka Mejl

maud.carlsson65@gmail.com

Styrelse

Petra Jansson

Ledamot
Skicka Mejl

petra.jansson67@hotmail.com

Styrelse

Kenth Arvidsson

Ledamot
Skicka Mejl

kentmarvidsson@gmail.com

Styrelse

Lars Fredén

Ledamot
Skicka Mejl

larsofreden@gmail.com

Styrelse

Jarmo Jussinoja

Suppleant
Skicka Mejl

jarmo.jussinoja@telia.se

Styrelse

Joel Eksell

Ledamot
Skicka Mejl

joel.eksell@gmail.com

KOMMITTÈ

Jarl Edgren

HCP / Regelverk
Skicka Mejl

jarl.edgren@gmail.com

Kommitté

Kenneth Ivarsson

Tävling
Skicka Mejl

ordforande@uddevallagk.se

Kommitté

Stefan Carlsson

Marknad
Skicka Mejl

stefan@invivum.se

KOMMITTÈ

Jarl Edgren

Fastighet
Skicka Mejl

jarl.edgren@gmail.com

Kommitté

Kenth Arvidsson

Bana
Skicka Mejl

kentmarvidsson@gmail.com

KOMMITTÈ

Helen Eksell

Damgolf
Skicka Mejl

eksellhelen@gmail.com

Kommitté

Kent Owe Johansson

Herrgolf
Skicka Mejl

kent-owe.johansson@comhem.se

Kommitté

Joakim Jacobsson

Juniorgolf
Skicka Mejl

jacjo@hotmail.com

Kommitté

Peder Eliasson

Veterangolf
Skicka Mejl

peder.elisson@gmail.com

Kommitté

Petra Jansson

Medlemsaktiviteter
Skicka Mejl

petra.jansson67@hotmail.com

Kommitté

Lars Fredén

Tillgänglighet
Skicka Mejl

larsofreden@gmail.com

Kommitté

Lennart Tausson

Gröna Gruppen
Skicka Mejl

lennart.tausson@live.se

Kommitté

Conny Svahn

Golfhall
Skicka Mejl

conny.i.svahn@gmail.com

Glöm dina motståndare, spela alltid mot par